Ledwo w listopadzie wyprowadziliśmy na drogi naszego Passeratti a już przesiadamy się do nowej fury!

Liczba obserwujących nasz profil na fb przekroczyła 2800 osób! Passat parkuje w naszej firmowej stodole, a na miejskie i powiatowe drogi wyprowadzamy szwedzką piękność – Saab 9-3 w wersji Aero. Pod maską 2,8 litra V6… będzie nas słychać 😉
Dziękujemy, że jesteście tak licznie z nami!
Zapraszamy do tworzenia treści razem z nami. U nas każdy może opublikować swój tekst lub polemikę.
A jeśli doceniacie naszą pracę prosimy wesprzyjcie Sieć Obywatelską Watchdog Polska klikając TUTAJ.

